4 המוצרים הממותגים הכי שווים שלנו

מי שלא נתקלו ברשימת מוצרים ממותגים מומלצת עשויים לגלות כי הבחירה במוצרים אלו עשויה לעלות להם בכאב ראש. שכן, יש מגוון עצום והבחירה היא קשה. יצאנו לבדוק מה הם המוצרים הממותגים הכי שווים שכל אחד צריך להכיר וחזרנו עם רשימה ממוקדת שתאפשר לכם לבחור נכון. הישארו אתנו ותגלו מה הם 4 המוצרים האלה.

 

רמקול תפוח בציפוי אקריל לבן

המוצר הראשון שבחרנו להציג לכם הוא רמקול שמתחבר אל המכשיר הנייד שלכם בקלות. בחרנו דווקא במוצר זה בגלל הסיבות הבאות:

  1. הוא שימושי
  2. הוא מעוצב ומרשים
  3. כל עובד ישמח לקבל אותו

כדאי שתדעו כי בחירה ברמקול זה תאפשר לכם להדפיס את הלוגו של החברה מלפנים או מאחור, תוך הוספת מספר במידת הצורך.

רַמקוֹל

מזוודה קשיחה לטיולים

אם אתם רוצים להיות בטוחים ב – 100% בכך שהעובדים שלכם ישתמשו במוצר הממותג, עליכם לבחור במזוודה קשיחה שתשמש אותם לימי החופש מהעבודה. ההמלצה שלנו היא בחירה במזוודה חכמה שמגיעה עם יציאות USB נוחות לשימוש. חשוב שתדעו כי הדגם הספציפי הזה יאפשר לכם ליהנות ממזוודה קלה במיוחד שתחזיק מעמד לזמן רב. אם תרצו לראות את הדגמים והגדלים השונים, עליכם להיכנס לאתר מה באלי.

 

סט מדגשים (מרקרים)

כשבעל עסק מחפש מוצר ממותג, הוא רוצה להיות בטוח בכך שהמוצר יהיה לא רק שימושי מבחינה פרקטית, אלא גם מבחינת הפרסום. שכן, מדובר במוצר שצפוי להיות מועבר מיד אל יד ולהגיע אל מי שעשויים להתעניין בשירות של החברה ששמה מופיע על גבי המוצר.

עובדה זו גרמה לנו להציג בפניכם את סט המדגשים (סביר להניח שאתם מכירים אותם כ"מרקרים") שיאפשרו לכם, לעובדים שלכם וגם ללקוחות, ליהנות מאמצעי הדגשה זמין ונוח לשימוש. נציין כי יש מגוון של דגמים ואנחנו ממליצים על אלה במיוחד:

  • דגם פרינדס שכולל 3 מדגשים
  • דגם פלאוור שכולל 4 מדגשים שלא מתייבשים
  • דגם "צבע" שכולל 4 מדגשים במארז

בעל עסק

כוס תרמית

עובדים רבים שמגיעים אל המשרד לעיתים תכופות, מכירים את הרגע הזה שבו הקפה נשפך עליהם במהלך הנסיעה או בעת הליכה בדרך למשרד. מצב עגום זה יכול להימנע אם רק תחליטו לפנק אותם בכוס תרמית רב פעמית איכותית שתאפשר להם לשתות את הקפה מבלי שזה יישפך עליהם. הבחירה בכוס מסוג זה תאפשר לכם להיות בטוחים בכך שהעובדים שלכם לא ירוצו באמצע היום כדי לחפש שירותי מכבסה זמינים.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן 4 המוצרים הממותגים הכי שווים שיש לנו. עכשיו יש בידיכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק לבחור את אלו המתאימים עבורכם ביותר. אנו מזמינים אתכם ליידע אותנו בבחירה שלכם. מי יודע? אולי נוציא מדריך נוסף בהמשך שירכז את המוצרים הנרכשים ביותר על ידי הגולשים שלנו.

מוצרים ממותגים

אולי תאהבו גם את: