4 פעילויות שמתאימות לימי הולדת לגיל 5

יום הולדת לגיל 5 צריך להיות חגיגה פעילה בה ישתתפו כל הילדים, ייהנו וישמחו תוך שמירה על ביטחונם. המאמר יציע 4 פעילויות שמתאימות ליום הולדת לגיל 5.

 

המקום האידיאלי ליום ההולדת

רבים מאיתנו חוגגים ימי הולדת לילדים בבית, בחצר, בפארק העירוני או בשטח, אך לא תמיד חושבים על פתרונות הצללה או מיזוג אוויר. כאשר בוחרים במקום ליום הולדת חייבים לדאוג לאלמנטים אלו במיוחד שמדובר ביום קיץ חם.

אוהלי אירועים להשכרה או אוהלים למכירה יכולים להיות פתרון אידיאלי על מנת לתחום את מקום האירוע מבחינה בטיחותית, למזג אותו ולדאוג להצללה. באמצעות גנרטור ניתן להפעיל את מערכת הקירור והמכשור החשמלי בין אם מדובר על בידורית או מערכת הגברה ובין אם זקוקים להפעלת תאורה או אלמנטים אחרים. אם כן אלו פעילויות מתאימות ליום הולדת לגיל 5?

 

1 – פעילות מתנפחים בשטח

יום הולדת לילדים בטבע היא חגיגה באווירה משוחררת וחופשית במיוחד אם ההפעלה נעשית באמצעות מתנפחים. ניתן לבחור מתנפחים מסוגים וגדלים שונים כמו: מתנפחי מגלשות, מתנפחי טיפוס, מתנפחי משחק וכד'. הילדים ייהנו לקפץ, לטפס ולהוציא מרץ ומה שחשוב הוא שהם לא ישתעממו. בחרו את מספר וגודל המתנפחים על פי כמות הילדים, דאגו שהם יהיו בטיחותיים ובעלי תו תקן, הצטיידו בגנרטור להפעלתם ושמרו באופן אחראי על הזאטוטים כדי שלא ימעדו ויתנגשו זה בזה.

 

2 – יום הולדת בסגנון הישרדות

בין אם לקחתם מפעיל מקצועי ובין אם אתם מפעילים תחנות, חשוב לבחור במוקדים אטרקטיביים המתאימים לגיל 5 כדי לקיים יום הולדת בסגנון הישרדות. למשל, משיכת חבל, חבל טרזן, משימות שונות בשטח וכד' הם חלק מפעילות מהנה. לשם כך יש לחלק את הילדים ל-2 קבוצות כדי לדאוג לביטחונם וגם כדי ליצור אלמנט תחרותי ביניהם.

 

3 – יום הולדת מחפשים את המטמון

חפש את המטמון הוא משחק מוכר ופופולרי שילדים מאוד אוהבים מכיוון שהוא מלא במסתוריות, חידות, משימות ומעניק להם הצלחות. על מנת לשחק יש להכין את המשחק מבעוד מועד ולשתול משימות שונות בשטח שיובילו למשימות הבאות. גם כאן מומלץ לחלק את הילדים ל-2 קבוצות כדי ליצור תחרות וענין. לבסוף יש גם לדאוג למטמון שווה שבו יתחלקו 2 הקבוצות. בנוסף, את המשחק ניתן לעשות בקונספט של נסיכות, פיראטים וכד' ולצייד את הילדים בפרטי לבוש מתאימים.

 

4 – משחקי חברה ביום הולדת

על מנת לחסוך הוצאות על מפעיל אפשר לשחק משחקי חברה מהנים כמו ששיחקנו בילדות. מדובר על משחקים כמו: ים-יבשה, משחק הפסלים, חבילה עוברת, המלך אמר, משחקי בלונים או משחקים תחרותיים אחרים. מומלץ לדאוג לשקית עם פרסים קטנים על מנת לצ'פר מדי פעם את הילדים ולעודד אותם. בחרו בין 5-6 משחקים שעל חלק מהם ניתן לחזור מספר פעמים. בהצלחה!

קליעה למטרה

אולי תאהבו גם את:

מופע אמן חושים
הכל על מופע של אמן חושים

אמני חושים הם הדבר החם בעולם מופעי הבמה המשלבים קסם, אינטראקציית קהל-אמן וחשמל באוויר. תוהים מהו מופע אמן חושים והאם המנטליסט הוא בעל כוחות על

קרא עוד »